Kadra
mgr D.O. Aneta Szczepańska - Rybak
mgr D.O. Aneta Szczepańska – Rybak
OSTEOPATA

Pomysłodawca i twórca Centrum Medycznego StillMed. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu oraz renomowanej Brytyjskiej Szkoły Osteopatii ESO European School of Osteopathy w Maidstone. Uzyskała międzynarodowy tytuł FDM IC. Pełni funkcje asystenta w International Academy of Manual Medicine.

Więcej
lek. Agnieszka Ciołkowska – Paliwoda
LEKARZ

Lekarz z 30-letnią praktyką zawodową. Studia medyczne ukończyła w Sankt Petersburgu. Zdobyte doświadczenie w leczeniu chorób wewnętrznych, psychicznych i uzależnienia alkoholowego, umożliwiają jej wnikliwie diagnozować i leczyć pacjentów. Od kilku lat łączy współczesną wiedzę medyczną z naturalnymi metodami leczenia.

Więcej
mgr Marta Łącka
mgr Marta Łącka
FIZJOTERAPEUTA UROGINEKOLOGICZNY

Magister fizjoterapii w 13-letnim doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku fizjoterapia. Oprócz pracy z pacjentami pourazowymi, skoliozami, uszkodzeniami narządów ruchu – głównym kierunkiem jej pracy jest fizjoterapia uroginekologiczna i to jej poświęca cały swój czas.

Więcej
Dorota Iwanicka
mgr Kacper Żmuda
FIZJOTERAPEUTA

Fizjoterapeuta z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentem. Absolwent studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie kierunek fizjoterapia. Zwolennik całościowego modelu pracy z pacjentem, będący zdania, że najważniejszym elementem terapii jest odnalezienie przyczyny problemu, a nie tylko łagodzenie jego objawów.

Więcej
mgr Maciej Więtczak
mgr Maciej Więtczak
FIZJOTERAPEUTA

Fizjoterapeuta pracujący czynnie w zawodzie od ponad 10 lat. Magister fizjoterapii. Absolwent Wszechnicy Świętokrzyskiej w Kielcach oraz Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej im. Wincentego Pola w Lublinie na kierunku fizjoterapia. Instruktor odnowy biologicznej, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Manualnej (PTMM).

Więcej
dr Maria Kulińska
dr Maria Kulińska
REFLEKSOLOG

Członkini, absolwentka i uczestniczka wielu kursów, konferencji i szkoleń Polskiego Instytutu Refleksologii oraz Studium Niekonwencjonalnych Metod Leczenia w zakresie masażu i pracy z refleksami na całym ciele. Doktorantka w dziedzinie antropologii. Doktorat łączyła pomiędzy trzema uniwersytetami: w Szwecji, we Francji oraz w Chinach.

Więcej
mgr Anita Witkowska
mgr Anita Witkowska
HIRUDOTERAPEUTA, PIELĘGNIARKA

Absolwentka łódzkiego Liceum Medycznego oraz magister pielęgniarstwa z wieloletnim doświadczeniem w pracy w szpitalu indywidualnymi pacjentami. Kilka lat temu skierowała swoje zainteresowania w stronę medycyny naturalnej, co zaowocowało uczestnictwem w licznych szkoleniach w kierunku hirudoterapii.

Więcej
mgr Paulina Lisiecka
mgr Paulina Lisiecka
TRYCHOLOG

Specjalista pielęgnacji i terapii skóry głowy oraz włosów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentem. Uzyskała dyplom analityka i diagnosty w dziedzinie trychologii. Jest również członkiem Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego.

Więcej
mgr Paulina Lisiecka
Dorota Iwanicka
DIETETYK KLINICZNY

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku dietetyka kliniczna i członkini Polskiego Towarzystwa Dietetycznego (PTD). Skuteczny dietetyk z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, uświadamiający i prowadzący pacjenta do wyzdrowienia. Interesuje się medycyną mitochondrialną, integracyjną i funkcjonalną, a także wpływ mikrobioty na życie pacjenta, szeroko pojętą suplementacją oraz genetyką. W swojej pracy skupia się na tym, by każdy pacjent […]

Więcej