CO
LECZYMY?

Centrum Medyczne StillMed to miejsce, w którym holistyczne podejście do pacjenta spotyka się z tradycjami naturalnej medycyny wschodniej. Zakładamy, że organizm pacjenta i poszczególne sfery jego życia stanowią jednorodną całość, a skuteczne leczenie polega na przywróceniu harmonii we wszystkich obszarach życia, nie tylko na leczeniu pojedynczo wyizolowanych objawów.

Co leczymy?
Co leczymy?

Zaleczenie pojedynczych objawów nie daje gwarancji całkowitego wyzdrowienia z uwagi na możliwość obciążenia innych części organizmu. Wykorzystując pielęgnowaną od wieków naturalną medycynę wschodu, nie rezygnujemy jednak z osiągnięć medycyny alopatycznej. Uważamy, że sukces tkwi we właściwym połączeniu europejskich i dalekowschodnich metod leczenia, które nie wykluczają się wzajemnie, a współdziałając ze sobą, prowadzą do tego samego celu: uzdrowienia pacjenta.

Leczymy kompleksowo!

W naszym centrum nie lekceważymy żadnego objawu – od stanu skóry, poprzez wyniki badań, aż do konkretnych miejsc bólowych. Często pacjenci nie zdają sobie sprawy, że bóle kręgosłupa mogą mieć ścisły związek z niewłaściwym funkcjonowaniem narządów wewnętrznych. Chcąc wybrać dla pacjenta bezpieczną i skuteczną formę leczenia, staramy się przeanalizować każdy potencjalny problem. Nasi specjaliści, poprzez ścisłą współpracę między gabinetami, starają się wsłuchać w organizm pacjenta i odnaleźć zarówno problem, jak i jego źródło, co pozwala na właściwe ukierunkowanie terapii.

Zapraszamy do kontaktu
Wizyta w Centrum Medycznym StillMed może okazać się pierwszym krokiem do życia w pełnym zdrowiu. Jeśli jesteś gotowy na ten krok – skontaktuj się z nami!
508 636 194 wyślij wiadomość