Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku dietetyka kliniczna i członkini Polskiego Towarzystwa Dietetycznego (PTD). Skuteczny dietetyk z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, uświadamiający i prowadzący pacjenta do wyzdrowienia. Interesuje się medycyną mitochondrialną, integracyjną i funkcjonalną, a także wpływ mikrobioty na życie pacjenta, szeroko pojętą suplementacją oraz genetyką.
W swojej pracy skupia się na tym, by każdy pacjent oprócz diagnozy i poszerzenia wiedzy o swoim stanie zdrowia, przede wszystkim zrozumiał rolę i fundamentalny wpływ swoich wyborów na jakość jego zdrowia i życia. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie, ponieważ w diagnostyce i doborze właściwego kierunku leczenia bierze pod uwagę nie tylko aspekty biologiczne, ale również te związane z trybem życia, zainteresowaniami itp. Swoje kompetencje rozwijała (i wciąż rozwija!) uczestnicząc w licznych kursach doszkalających i poszerzających wiedzę oraz umiejętności z zakresu dietetyki i pracy z pacjentem. Są to m.in.:
- Zaburzenia bariery jelitowej jako nowy cel terapii i prewencji chorób przewlekłych. Przywracanie równowagi neurohormonalnej żywienia. Immunodiagnostyka nadwrażliwości pokarmowej i praktyczne zastosowanie testów diagnostycznych. (Cambridge Diagnostics Polska)
- Leczenie i suplementacja w IO i chorobach tarczycy. (Akademia Dietetyki Klinicznej)
- Dietoterapia w zaburzeniach hormonalnych i metabolicznych. (FoodForum)
- Mikrobiota Jelitowa w chorobach skóry.(Instytut Medycyny Zapobiegawczej)
- Medical Nutrition Therapy in Various Disease Entities. Nutrition and Supplementation level I-III. (Mauricz Training Center)
- Stres oksydacyjny – zastosowanie antyoksydantów w terapii uzupełniającej. Pro i Antyoksydanty. Metabolizm Kostny. (Instytut Matki i Dziecka)
- Terapie Mitochondrialne w chorobach cywilizacyjnych. (Mitopharma)
- Medycyna Metaboliczna – cykl kursów z zakresu diagnostyki i leczenia pacjentów z Wrodzonymi Wadami Metabolizmu. (Instytut Matki i Dziecka)
- II Psychology Day WSR – neuropsychologia, umieranie jako etap życia. (Instytut Dobrej Śmierci/WSR)